calisma
calisma
calisma
calisma
calisma
yasal
materyal
materyal
linkler
fakulte temsilcileri
tvprogram
calistay
iletisim
iletisim
 
 
Kullanıcı Adı
Şifre
a
a
a

 

 



Untitled Document

EGE ÜNİVERSİTESİ ENGELSİZ EGE BİRİMİ FAKÜLTE-YÜKSEKOKUL TEMSİLCİLERİ

Fakülte-Yüksekokul

Adı -Soyadı

E-Mail

Diş Hekimliği Fakültesi

Dr. Candan Efeoğlu

cefeoglu@yahoo.com

 

Dr. H. Oya Türkoğlu

oya_t@yahoo.com

Eczacılık Fakültesi

Prof. Dr. Şafak Ermertcan

safak.ermertcan@ege.edu.tr

Edebiyat Fakültesi

Yrd. Doç. Dr. Yasemin Polat

yasemin.polat@ege.edu.tr     yaseminpolat2002@yahoo.com

 

Arş. Gör. Türkan Yılmaz Irmak

turkan.yilmaz.irmak@ege.edu.tr

Eğitim Fakültesi

Arş. Gör. Türkan Özaydın

turkanozaydin@gmail.com        turkan.ozaydin@ege.edu.tr

Fen Fakültesi

Yusuf Şen

yusuf.sen@ege.edu.tr

Hemşirelik Fakültesi Yrd. Doç. Dr. Figen Yardımcı figen.yardimci@ege.edu.tr
İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi Doç. Dr. Siret Hürsoy siret.hursoy@ege.edu.tr
  M. Zeki Erdem m.zeki.erdem@ege.edu.tr
  Nesrin Akduman nesrin.akduman@ege.edu.tr

 

Macide Koç

macide.koc@ege.edu.tr

İletişim Fakültesi

Doç. Dr. Alev Fatoş Parsa

alev.parsa@ege.edu.tr
Mühendislik Fakültesi Yosun Kilit yosun.aysegul.kilit@ege.edu.tr  
  Özgür Kilit ozgurkilit@gmail.com
  Mehtap Gürbüz

mehtap.gurbuz@ege.edu.tr

Su Ürünleri Fakültesi

Doç. Dr. Cengiz Koçak

cengiz.kocak@ege.edu.tr

Tıp Fakültesi

Öğr. Gör. Işıl Ergin

isil.ergin@ege.edu.tr

Ziraat Fakültesi

Yrd. Doç. Dr Bülent Çakmak

bulent.cakmak@ege.edu.tr

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Arş. Gör. Dr. Ayşe Meliha Onursal Canpolat monursal@yahoo.com

 

Araş.Gör.Lale YILDIZ

laleyildiz84@gmail.com

Çeşme Turizm ve Otelcilik Yüksekokulu

Arş. Gör. İlkay Mert

ilkay.mert@ege.edu.tr

Devlet Türk Musikisi Konservatuarı Öğr. Gör. Atabey Aydın

atabeyaydin@hotmail.com

İzmir Atatürk Sağlık Yüksekokulu

Yrd. Doç. Dr. Ayşegül Bilge

aysegul.bilge@ege.edu.tr

 

Yrd. Doç. Dr. Reci Meseri

reci.meseri@ege.edu.tr

 

Arş. Gör. Zehra Baykal Akmeşe

zehra.baykal@ege.edu.tr

Ödemiş Sağlık Yüksekokulu

Yrd. Doç. Dr. Yelda Candan Dönmez

yelda.candan.donmez@ege.edu.tr

candanyelda@hotmail.com

Atatürk Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

Öğr. Gör. Elif Aktekin

elif_aktekin@hotmail.com elif.aktekin@ege.edu.tr

Bayındır Meslek Yüksek Okulu

Öğr. Gör. Dr. Ali Salman

ali.salman@ege.edu.tr

 

Öğr. Gör. Dr.Arzu Kılıç

arzu.sen@ege.edu.t

 

Hasan Karakoç

hasan.karakoc@ege.edu.tr

Bergama Meslek Yüksek Okulu

Haydar Demoğlu

hdemoglu@mail.ege.edu.tr demoglu65@hotmail.com

 

Osman Kaya

osman.kaya@ege.edu.tr

Ege Meslek Yüksek Okulu

Öğr. Gör. Nazan Kavas

nazan.kavas@ege.edu.tr

 

Ömer Karaca

omer.karaca@ege.edu.tr

 

Özlem Değirmencioğlu

munise35@hotmail.com

Emel Akın Meslek Yüksekokulu

Öğr. Gör. İnci Bağdatlı

inci.bagdatli@ege.edu.tr

 

Raziye sarısaltık

raziye.sarisaltik@ege.edu.tr

 

Arş. Gör. Deniz Duran

deniz.duran@ege.edu.tr

 

Aycan Aktenk

aycan.aktenk@ege.edu.tr

Ödemiş Meslek Yüksekokulu

Öğr.Gör.Dr.Evren GÜNEN

evren.gunen@ege.edu.t

 

Tire Kutsan Meslek Yüksek Okulu

Nevin Çelik

nvcelik@hotmail.com

 

 

a

Ege Üniversitesi EngelsizEge Birimi Web Sayfasına Hoş Geldiniz...



 

a
Ege Üniversitesi
Ege Kariyer
Ege Mezun
Öğrenci Köyü
Öğrencinin El Kitabı
Bilgi Edinme Birimi
Egeli Gazetesi

 

 

 

 
Copyright 2009 E. SKS Daire Baskanligi